ימי כיף לקבוצות

יום כיף הוא יום שמטרתו לאחד ולגבש בין העובדים. במהלך השנה כולה העובדים משקיעים את מיטב מאמציהם בעבודתם, בקידום ותפעול העסק במסגרת תפקידיהם. חברות רבות נוהגות לקחת את העובדים לפחות פעם או פעמיים בשנה ליום כיף. האפשרויות ליום מסוג זה הינן רבות ולכן מהנה במיוחד ואנו ב"דלת אל החופש" נשמח לסייע לכם לארגן יום כזה בקלות ובכיף.
 

מטרות יום הכיף

למעשה יום כיף ישנן יתרונות רבים, אך המטרה הראשית של יום כזה היא הפחתת הלחץ מכתפי העובדים. כאשר אלה עובדים קשה לאורך השנה כולה, מגיע להם יום אחד של נחת, בילוי, כיף וגיבוש האחד עם השני. יום הכיף יתרום רבות גם לשיפור המוטיבציה בקרב העובדים, שיפור יכולת העבודה בשיתוף פעולה, האכפתיות והמסירות אחד כלפי השני וכלפי העסק, שיפור יכולות אישיות כמו יצירתיות, מנהיגות ועוד.
 

היכן מתנהלים ימי כיף?

בדרך כלל ימי כיף נהוג לארגן בשטח, בטבע. במקום בו תוכלו לעשות קאמפינג, לעשות טיול (רגלי, ג'יפים וכד'), לעשות על האש, להשתתף במשחקים ופעילויות אתגריות שונות ועוד. ישנן פעילויות רבות שניתן להפעיל במהלך יום כיף לקבוצות, אך ניתן לחסוך את המאמץ וכאב הראש ולתת לנו לטפל בארגון יום הכיף עבורכם.
 

יום כיף לקבוצות שאינן קשורות בעבודה:

ישנן קבוצות רבות של משפחות או כאלה במסגרות אחרות, שאינן במסגרת סגל עובדים של חברה, אשר גם הן משתתפות בימי כיף שונים. לכל קבוצה המטרה שלה שלשמע היא מאגדת את הקבוצה להשתתפות ביום כיף, אך כאמור המשותף לכולם היא הפחתת הלחץ ושיפור שמחת החיים, הגיבוש ושיתוף הפעולה.