סדנת קלפים

אחת מהשיטות הטובות ביותר לשפר את תפוקת צוות העובדים שלכם, או המנהלים, היא על ידי לקיחת חלק בחוויה של מעגל הקשבה שבו כלולה גם סדנת קלפים. נתחיל בכך שסנפר לכם כי מעגל ההקשבה זו שיטה שמקורה בתרבויות השבטיות, אך היום משתמשים בה למטרות שונות כמו:

סדנת מנהלים

אם יש דבר חשוב שיוכל לקבוע האם העסק שלכם יתקדם, יפרח ויהפוך להיות מה שתמיד חלמתם, זו השאלה איזה מנהלים יעמדו בראש המחלקות השונות. מנהל טוב הוא אדם שיודע:

סדנת מנדלות

יש כמה דברים שיכולים לקבוע האם הצוות שלכם בעבודה יצליח לעבוד ביחד או לא, וחלק מהם זו השאלה האם הצוות מגובש בינו לבין עצמו. האם העובדים רגילים לעבוד ביחד, האם הם מסוגלים להפיק אחד מהשני את הטוב ביותר והאם הם יודעים איך לתפקד כקבוצה.

סדנא לתקשורת בין אישית

התקשורת נמצאת בבסיס כל פעולה שאנחנו עושים, בין אם מדובר על עבודה, יחסים עם חברים, בני זוג או כל פעולה אחרת. לכן יש חשיבות אדירה לשאלה איך אנחנו מתקשרים, האם אנחנו יודיעם:

מעגל נשים אחרי לידה

אחד מהאירועים הכי  מיוחדים ומרגשים שיכולים לקרות לאישה בחייה זו לידה, אך לא תמיד קל להתמודד עם העניין הזה. אומנם כל אישה שמחה על הרך הנולד, אך זה גם דורש מהאישה למצוא הגדרה חדשה לחייה, לאני העצמי שלה ולאישיות לה. מעגל נשים אחרי לידה יכול לעזור לכל אישה למצוא:

מפגש מיקוד לקראת אירוע חשוב

אירוע חשוב בחברה יכול לא פעם לקדם את העסק, לקחת אותו למקום טוב יותר אך האירוע גם עלול לגרום לנזקים. לכן אפשר להבין מדוע אתם רוצים לעשות הכול כדי שהאירוע הקרוב שלכם יהיה כמה שיותר מוצלח, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם בנושא הזה.

מעגל לכלה

שיטת המעגלים כוללת בדרך כלל מפגש של עד 20 איש שלהם אינטרס משותף. האינטרס, או מה שמחבר בין האנשים, יכול להיות קשור לעבודה ולניהול, לאהבה או לחברות לאישה שעוד מעט מתחתנת עם אהוב ליבה.

מעגל הקשבה

חושבים לקחת את העובדים שלכם ליום מיוחד של גיבוש? רוצים לגרום  לכך שהם יהפכו להיות צוות יותר טוב? אם כך, אנחנו הכתובת הטובה ביותר, כי אצלנו במרכז הדלת אל החופש תוכלו להזמין את העובדים שלכם ליהנות מחוויה של מעגל הקשבה.

מעגל בת מצווה

אחד מהאירועים הכי מרגשים בחייה של כל ילדה זה הרגע שבו היא מגיעה לגיל 12, וזה הזמן שבו גם מתחילים לחשוב על חגיגת בת המצווה. יש הרבה דרכים ואפשרויות לחגוג אירועים את האירוע הזה, ואם חשוב לכם שהבת שלכם תעבור חוויה מיוחדת, כדאי שתחשבו על מעגל בת מצווה אצלנו במרכז שנקרא הדלת אל החופש.

גיבוש צוות

כל מי שעוסק בניהול צוות יודע היטב: רק כאשר הצוות מגובש ניתן להפיק ממנו את הטוב ביותר, ולכן בהחלט כדאי להשקיע בנושא הזה. אצלנו במרכז הדלת אל החופש, הנמצא בקיבוץ גשור שבדרום רמת הגולן, תוכלו להעביר את הצוות שלכם חוויה בלתי נשכחת.

עמוד 1 מתוך 2

 • icon1.png

  לצמוח

 • icon2.png

  להתפתח

 • icon3.png

  לנהל אתגרי חיים

 • icon4.png

  ליהנות

 • icon5.png

  לספר ולהקשיב

האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום